Емхана қабырғасында 3 педиатрия бөлімі, мамандандырылған көмек бөлімі, диагностикалық бөлімі, физиотерапевт бөлімі, ЛФК кабинеті, массад кабинеті, функционалды және ультрадыбыстық диагностика, ренгтен кабинеті, процедуралық кабинеті, психология және фототерапия кабинеті бар.
Мекен-жайы:
Алматы қ., Ш. Калдаяков,74
Телефоны:
+7 (727) 291-75-06 - Қабылдау телефоны
+7( 727 ) 291-84-02 - Тіркелу телефоны
+7( 727 ) 291-65-16
+7( 727 ) 291-44-73
+7( 727 ) 291-46-00
+7( 727 ) 291-77-42 - Анықтама
E-mail: info@detpol7.kz
Дәрігерлер кестесінде өзгерістер болуы мүмкін!
Дәрігерлер тізімі
Дәрігер аты-жөні
Дәрігер мамандығы
Қабылдау уақыты
Кабинеті
Карнеева Гаухар Жетписовна
Терапевт
Дс, Сс: 14:00-19:00
Ср: 08:00-13:00
Бс: 13:00-18:00
Жм: 15:00-20:00
Ср: 08:00-13:00
Бс: 13:00-18:00
Жм: 15:00-20:00
Жатканбаева Гульнар Жумакановна
Терапевт
Дс, Бс, Жм: 08:00-13:00
Сс: 09:00-14:00
Ср: 15:00-20:00
Сс: 09:00-14:00
Ср: 15:00-20:00
Мурзабекова Улдана Абаевна
Терапевт
Дс: 09:00-14:00
Сс: 08:00-13:00
Ср: 14:00-19:00
Бс: 15:00-20:00
Жм: 10:00-15:00
Сс: 08:00-13:00
Ср: 14:00-19:00
Бс: 15:00-20:00
Жм: 10:00-15:00
Есенбаева Динара
ТерапеСс
Дс, Сс: 15:00-20:00 Ср: 08:00-13:00 Бс: 09:00-14:00 Жм: 14:00-19:00
Сорокина Е.Ю.
Педиатр
Дс: 13:00-18:00 Сс, Жм: 08:00-13:00 Ср: 10:00-15:00 Бс: 15:00-20:00
301
Алиханова
Педиатр
Дс: 15:00-20:00 Сс, Бс: 08:30-13:30 Ср: 10:00-15:00 Жм: 13:00-18:00
303
Аттанова З.А.
Педиатр
Дс, Бс: 08:00-13:00 Сс: 15:00-20:00 Ср: 13:00-18:00 Жм: 11:00-16:00
306
Ажкеева А.В.
Педиатр
Дс, Сс, Жм: 08:00-13:00 Ср, Бс: 12:00-17:00
300
Байбосынова Г.К.
Педиатр
Дс, Жм: 08:00-13:00 Сс: 12:00-17:00 Ср: 15:00-20:00 Бс: 13:00-18:00
303
Оразымбетова А.Н.
Педиатр
Дс, Бс: 13:00-18:00 Сс: 09:00-14:00 Ср: 08:0-13:00 Жм: 15:00-20:00
306
Борисова Е.В.
Педиатр
Дс, Бс: 09:00-14:00 Сс, Жм: 08:00-13:00 Ср: 15:00-20:00
311
Жанабаева А.А
Педиатр
Дс, Сс: 12:00-17:00 Ср: 08:00-13:00 Бс: 09:00-14:00 Жм: 13:00-18:00
311
Турежанова
Педиатр
Дс, Сс: 14:00-19:00 Ср: 09:00-14:00 Бс: 08:00-13:00 Жм: 15:00-20:00
300
Нугманов Нурлан Нукербанович
Хирург
Дс: 10:00-15:00 Сс, Бс: 09:00-17:00 Ср: 09:00-15:00 Жм: 11:00-15:00
200
Акушер-гинеколог
Дс, Бс: 13:20-20:00 Сс, Ср, Жм: 08:00-14:40
226
Нурмагамбетова Мариям Идрисовна
Невропатолог
Дс, Сс, Жм: 08:30-14:00
225
Уакасова Гульгуль Мухаметариновна
Невропатолог
Дс: 16:00-18:30 Бс: 17:00-20:00
225
Сулеименова Асель Асхатовна
ЛО
Бс: 09:00-15:20
201
Андреева Наталья Владимировна
Офтальмолог
Дс-Жм: 09:00-12:00
205
Жаханова Карлыгаш Амангельдиевна
Кардиолог, гастроэнтеролог
Дс, Ср, Бс: 14:00-17:00 Сс, Жм: 14:00-16:00
201
Лигай Ольга Сергеевна
УЗИ
Дс, Ср, Жм: 15:00-17:00 Бс: 15:00-20:00
209
Идрисова Айгуль
УЗИ
Дс, Сс: 15:00-20:00 Ср: 08:30-15:00 Бс, Жм: 12:30-15:00
209
Бапаева Гульдана Сапинджановна
Психолог
Дс-Жм: 13:20-20:00
121
Кадырбаева
Психолог
Дс-Жм: 08:00-14:40
121
?сіп Ж?зімай Іскен?ызы
Соц.
Дс-Жм: 15:00-20:00
120
Жаксагулова Айжан Сергеевна
Соц.
Дс-Жм: 09:00-17:00
120
Асанов Данияр Джамбулович
Аллерголог
Ср-Жм: 10:00-13:00 Сб: 11:00-18:00
204
Кудратуллаева Венера Мухаметкалиевна
Дс-Ср, Жм: 14:00-17:00
416
Ашимова Гульмира Акылбековна
Специалист лаборатории
Дс, Сс, Бс, Жм: 08:00-12:00 Ср: 10:00-12:00
218
Салмабаева Жанаргуль Мукашевна
Логопед
Дс-Бс: 14:30-18:00
Каргабаева Баян Орашовна
Эндокринолог
Сс: 08:00-11:00 Бс: 15:00-19:00
204
Омаров Тлеугазы Губайдуллаевич
Дерматовенеролог
Дс-Жм: 08:30-11:00
314
Мадвакасова Маржан Жумашбековна
Педиатр
Дс-Жм: 08:00-17:00
402
Кочеткова Вера Евгеньевна
ЛФК
Дс-Жм: 08:00-16:10
400
Филлиповская Татьяна Николаевна
Фтизиатр
Бс: 10:00-13:00
308
Сабденова Бахыт Ешетаевна
Дс-Жм: 08:00-11:00
416
Баекеева Сауле Акимбековна
ЭЭГ-Врач
Сс, Бс: 17:00-20:00
224
Жанабаева Айтолкын Аманбековна
Иммунолог
Дс, Сс, Бс, Жм: 09:00-16:40
329
Базаркулов Галым Курбанович
Хирург
Дс, Ср: 15:00-18:00 Жм: 17:00-20:00
200
Акушер-гинеколог
Дс, Бс: 13:20-20:00 Сс, Ср, Жм: 08:00-14:40
226
Т?лешова ?алсара Кумысбековна
Акушер-гинеколог
Дс, Бс, Сб: 08:00-14:40 Сс, Ср, Жм: 13:20-20:00
226
Исеркепова Жумажан Сафовна
Окулист
Дс: 17:00-20:00 Ср: 16:00-18:00 Жм: 15:00-17:00
205
Сулеименова Асель Асхатовна
ЛО
Ср: 09:00-15:20
202
Жусупова Эльмира Кенесовна
Кардиолог
Дс, Ср: 17:00-20:00 Сб: 09:00-14:00
201
Идрисова Айгуль
УЗИ
Дс: 15:00-20:00 Сс: 17:00-20:00 Ср: 08:30-15:00 Бс, Жм: 12:30-15:00
209
Бапаева Гульдана Салинджановна
Психолог
Дс-Жм: 13:20-20:00
121
Кадырбаева
Психолог
Дс-Жм: 08:00-14:40
121
?сіп Жузімай Іскенкызы
Соц.
Дс-Жм: 15:00-20:00
120
Жаксагулова Айжан Сергеевна
Соц.
Дс-Жм: 09:00-17:00
120
Кудратуллаева Венера Мухаметкалиевна
Врач рентгенолог
Дс-Жм: 14:00-17:00
417
Сабденова Бахыт Ешентаевна
Дс-Жм: 11:00-14:00
416
Сабденова Бахыт Ешентаевна
Маммография
Дс-Жм: 13:00-15:00
416
Ашимова Гульмира Акылбековна
Специалист лаборатории
Дс-Жм: 08:00-10:00
217
Мадвакасова Маржан Жумашбековна
Врач дневного стационара
Дс-Жм: 08:30-17:00
402
Кочеткова вера Евгеньевна
ЛФК
Сс, Бс: 09:00-12:00
400
Темиралиев Бейбит Найманович
Онколог
Дс, Сс: 14:00-17:00 Бс: 15:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Узакова Санимхан Жумабаевна
Эндокринолог
Ср: 14:00-18:30
203
Пікір қалдыру